GÖLKÖY, GÖLTÜRKBÜKÜ, TÜRKBÜKÜ ÖZEL TEKNE TURLARI

Türkbükü’dan Merhabalar....

Mavi Yolculuk teknemiz” EGELİ”nin tanıtım sayfasına hoşgeldiniz.

10 kişiyi geçmeyen aile veya özel arkadaş gurubunuzla mavi tur planlıyor ve doğrudan tekne sahibiyle iletişimi tercih ediyorsanız, doğru yerdesiniz.

Türkbükü Limanına kayıtlı, 17 metre boyunda,3 kabinli ahşap/ ketch, gulet yelkenlimizde üç mürettebatımız ile birlikte 2000 den bu yana tüm mavi tur rotalarında özel tekne kiralama hizmeti vermekteyiz.

Gulet kiralamak isteyen guruplarımız bu konfora makul bir kiralama fiyatı çerçevesinde ulaşabilirler. Ancak tekne güvertesinde uyuyup sabahın ilk ışıklarıyla lacivert sulara merhaba demek, ya da hemen kabine kaçmak kesin yapılması gereken bir mavi yolculuk klasiği. Teknemiz kabin yerleşim ve diğer spesifikasyonlarını teknik detaylar sayfamızda bulabilirsiniz.

“EGELİ” teknesi Bodrum'a kayıtlı olup bu kuruluşların bilgisi ve kontrolleri çerçevesinde mavi yolculuk turu yapmaktadır.

Tekne sahibi olmanın yanında deneyimli mavi tur yolcuları olarak; siz misafirlerimizin beklentilerini teknemiz standartlarında en iyi şekilde karşılamakta ve huzurlu bir tatil geçirmeniz için mürettebatımızla birlikte var gücümüzle çalışmaktayız. .

Mavi yolculuk öncesinde siz yolcularımızla doğrudan iletişimle beklentilerizi iyi anlamak ve teknemizin özelliklerini, talep edilen tarihteki mavi tur rota olasılıklarımızı, hava ve deniz şartlarını detaylı olarak iletmek çok önemli. Özellikle gurubunuzun yaş ortalaması, mavi yolculuk rotanızı belirlerken dikkate alınmalı.

Çocukların veya ilk defa mavi tura çıkacak kişilerin ağırlıkta bulunduğu guruplarımız en korunaklı, sakin mavi yolculuk rotası Türkbükü-Gokova körfezi –Türkbükü güzergahını tercih edebilirler.